Ви використовуєте застарілий веб-переглядач. Для більш швидкого, безпечного перегляду веб-сторінок оновлення безкоштовно.
SaMeTe pizza
Секундочку...
При оформленні замовлення на сайті - кінцева сума складається без урахування акційних знижок! Наш оператор автоматично врахує знижку при уточненні замовлення.
Samete
Кожен понеділок та середу - третя піца у ПОДАРУНОК!
При замовленні будь-яких ДВОХ піц, третя йде в подарунок (Маргарита або Салямі на вибір)
Samete
Комбо меню
Щодня до замовлення діють наші КОМБО МЕНЮ за максимально вигідною ціною!Дане меню не поєднується з іншими акційними пропозиціями.
Samete
Забери свою піцу сам -10% знижка
Вибери будь-яку позицію з нашого меню. В корзині вибери доставку самовивіз. Або зателефонуй оператору, та скажи «Заберу сам». Дана акція не сумується з іншими і діє лише при замовлення від 189 грн.
Samete
Щовівторка та щочетверга кожна друга піца -50%
Знижка діє на піцу з меншою вартістю. Акція діє тільки на доставку та самовивіз. Діє кожного вівторка та четверга. Сума округляється в більшу сторону. Дана акція не сумується з іншими.
Samete
Солодке День Народження! Піца САМЕТЕ у подарунок!
В День вашого Народження, при замовленні на суму від 500 грн.- піца "САМЕТЕ" у подарунок. Дана акція не сумується з іншими. При отриманні замовлення показати оригінал документа, який підтверджує дату народження.

Про нас

Це місце, де збираються не тільки для того, щоб смачно поїсти у Вінниці, але і просто поспілкуватися з друзями та знайомими.
Запрошуєм завітати до нас в гості та скуштувати всі страви.

SAMETE